Strona główna Wydarzenia - Stowarzyszenie Sternik Rodzinny Festiwal Naukowy / edycja finałowa

Rodzinny Festiwal Naukowy / edycja finałowa

Zapraszamy wszystkie rodziny na niezwykłe wydarzenie edukacyjne – Rodzinny Festiwal Naukowy!

Termin: 25 maja 2024

Start rodzinnych drużyn w godzinach 12.00-14:00

Miejsce: Szkoła ŻAGLE w Międzylesiu, ul. Pożaryskiego 28

Wydarzenie odbywa się podczas Pikniku dla Rodzin i dzieci już od g. 11.00

Podczas pikniku:

• Mała gastronomia
  • Występy artystyczne
  • Wspinaczka
  • Pokazy sportowe
  • Lody
  • Wata cukrowa

Rodzinny Festiwal Naukowy to wyjątkowe połączenie radości i edukacji! Dla rodzin i dzieci w wieku 5-9 lat przygotowaliśmy fascynujące zadania naukowe, które rozbudzą ich ciekawość świata. Przyjdźcie razem, aby odkryć tajniki nauki i spędzić czas w radosnej atmosferze!

Nagrody:

Wszyscy uczestnicy otrzymają upominek oraz dyplom za udział w festiwalu. A to nie koniec! Podczas gali finałowej 25 maja, czeka na Was losowanie nagród głównych, a oto one:

Bilety do Majalandu

Nie przegapcie tej niepowtarzalnej okazji na wspólną zabawę i naukę!

maj 25 2024

Warszawa Międzylesie, Szkoła ŻAGLE