RODZINNA SOBOTA

Serdecznie zapraszamy całe rodziny na Rodzinną Sobotę! Czeka nas wiele atrakcji dla dużych i małych.

KIEDY?

⇒ 2 GRUDNIA godz. 10-12:30

GDZIE?

⇒ Szkoła STRUMIENIE. ul. 3 Maja 129, Józefów

BILETY

⇒ wstęp bezpłatny – obowiązują zapisy ⇒ ZAPISZ SIĘ NA RODZINNĄ SOBOTĘ

W PROGRAMIE:

10:00 – SPEKTAKL TEATRALNY „ŚWIĄTECZNE LISTY”

Co robią dzieci, gdy widzą śnieg, słyszą śpiew kolędników, a ze strychów i różnych domowych zakamarków wyłaniają się świąteczne ozdoby? Wyjmują kartki i piszą listy do Mikołaja. Bohaterki naszego najnowszego spektaklu to właśnie zrobią. Ich marzenia nie spełnią się od razu, ale Mikołaj, jak to Święty, nawet swoją pomyłkę przekuje na cenną naukę. Jaka ona będzie? Nie możemy zdradzić, ale na pewno będzie NIEZAPOMNIANA!

Spektakl przygotowany przez koło teatralne uczennic z klas 4-6 pod kierunkiem pani Marty Kanownik i pani Elżbiety Wiśniewskiej.

ok. 10:45CHARYTATYWNY KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

Nie zabraknie na nim słodkości, kawy i herbaty, ale będzie można też nabyć niezwykłe ozdoby świąteczne ręcznie wykonane. Cały dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na akcję „Otwarte serce”

ok. 10:45 – WARSZTATY ŚWIĄTECZNE

Warsztaty plastyczne, artystyczne, sensoryczne oraz LEGO® poprowadzą nauczyciele z Przedszkola STRUMINIE oraz ze Szkół STRUMIENIE i ŻAGLE