Strona główna Wydarzenia - Stowarzyszenie Sternik Dorośli SIŁA WDZIĘCZNOŚCI. DOSTRZEGAJ! DOCENIAJ! INSPIRUJ!

SIŁA WDZIĘCZNOŚCI. DOSTRZEGAJ! DOCENIAJ! INSPIRUJ!

23 listopada o godz. 18.30

Serdecznie zapraszamy na warsztaty rodziców dzieci w wieku w wieku 10-11 lat, na którym poruszone zostaną takie tematy jak:

• Jak być wdzięczną i jak uczyć wdzięczności innych?
  • Co nam daje postawa wdzięczności?
  • Jak się jej nauczyć?
  • Jak przekazać ją innym?
  • Wdzięczność – najlepsze lekarstwo na narzekanie?

Spotkanie poprowadzi: Joanna Wojasiewicz – żona i mama 3 synów, od lat pracująca w korporacjach w dziale marketingu. Certyfikowany coach ACC ICF i mentor młodych kobiet m.in. w Projekcie Busola. Interesuje się samorozwojem, dużo podróżuje, czyta i chętnie rozmawia z ludźmi.

🆓 Warsztaty są otwarte, bezpłatne.
Zapraszamy serdecznie wraz z przyjaciółmi i znajomymi.

lis 23 2023